Контакт Online. Як організувати віддалену роботу свого офісу під час всеукраїнського карантину

http://solvensy.com/novosti/2020/03/16/Kontakt-Online-Yak-organizuvati-viddalenu-robotu-svogo-ofisu-pid-chas-vseukrayinskogo-karantinu.html

Распечатать

Ділиться виконавча директорка «Солвенсі» Іващенко Анастасія


Мабуть немає сьогодні людини, яку не стосується рекомендація МОЗ сидіти вдома. Почуття соціальної відповідальності, потреба власної безпеки — це нормально, проте жити у такий спосіб незвично і незрозуміло. Зі свого боку можу поділитись власним досвідом з організації віддаленої роботи компанії, що працює у режимі аутсорсингу, та використовує усі можливі ресурси на таких самих умовах.

Контакт Online. Як організувати віддалену роботу свого офісу під час всеукраїнського карантину – Бухгалтерська компанія «Солвенсі»

Як працювати з інформацією

Безпека інформації, спільна праця над нею з будь-якого куточку світу — давно вже не новина. Існує велика кількість варіантів роботи з віддаленими серверами. Починаючи з компанії Google, закінчуючи приватними компаніями, що обслуговують хмарні сервери, це є їх основним завданням. Над тим, що ми вважаємо очевидним, багато людей не замислюються. Часто трапляються випадки, що інформація зникає разом зі зламаним комп’ютером, тому це буде моїм першим номером.

Спілкування з персоналом

Якщо ціллю спілкування з персоналом є передання інформації та контроль виконання робіт, то дивитися “очі в очі” вам не потрібно не тільки під час карантину. Для спільної роботи над проектом є велика кількість інструментів (наприклад — worksection), у час кризи можливо знайти й безкоштовні (наприклад — trello).

Один робочий простір дає можливість навіть працювати в одному документі разом (наприклад сервіси google). Швидкий обмін повідомленнями з фото та відеоматеріалами через улюблені месенджери, чи банально електронною поштою (так, ще є і таке спілкування) — більш продуктивний засіб комунікації ще й тому, що таким чином фіксується інформація та зберігається історія. Завдяки загальному робочому простору, що надають електронні сервіси, керівники підрозділів мають можливість здійснювати ефективний контроль над підлеглими.

Потрібно провести оперативку, будь ласка: Google Hangouts, Zoom або Skype. Окремо слід звернутись до мастодонтів, що виплачують зарплату через касу. Радянські батьки нас вчили: «Гроші — це бруд». Це ствердження справедливо, як ніколи, якщо його розуміти буквально. Переходьте на сторону світла.

Це ідеальний момент, щоб налагодити бізнес-процеси та CRMку. Через деякий час у вас не виникне бажання працювати у інший спосіб.

Системність, прозорість, економія часу на дорогу та на обід — беззаперечні плюси такої організації праці. Затишок та спокій домашньої атмосфери — мрія багатьох співробітників, що призводить до підвищення ефективності праці. Це ж не гуляти за свій рахунок, як вже не пощастило іншим професіям, що не мають змоги працювати зараз.

Спілкування з клієнтом

До описаних вище методів спілкування, коли йдеться про клієнтів, мабуть потрібно додати перехід на електронний документообмін. Існує електронний сервіс “Вчасно”, в якому можна підписати будь-який документ. Значна кількість можливостей цього сервісу безкоштовна. Є й інші системи, які використовує бухгалтерія для обміну бухгалтерською документацією та подання звітності. Можливо потрібно подивитися у той бік.

Спілкування з постачальниками товарів та послуг

«Використовувати аутсорсинг, якщо можливо» — це наше кредо. Неможливо добре займатися усім, значно ефективніше зосередитися виключно на власній справі. Вам не вдасться економити, маючи в штаті додатковий персонал.

Спілкування з контролюючими організаціями

Наразі вони самі не дуже бажають вас бачити, і як будуть працювати — невідомо. Скоріш за все ніяких виїзних перевірок поки-що не буде. Звітність звісно в електронному вигляді.

Якщо ж вам потрібна більш детальна інформація чи підказка від досвідчених аутсорсерів, то не приїздить до нашого офісу. Пишіть нам, телефонуйте, приєднуйтесь до конференцій, бо ми звикли, ми так працюємо, чого бажаємо і вам.Маєте питання? Записуйтеся на консультацію
Телефонуйте (050) 222-60-70 або 0-800-300-470 (безкоштовні дзвінки по Україні).

Здоров'я вашому бізнесу!


З Повагою, Бухгалтерська компанія «Солвенсі»

Приєднуйтеся до нас у соціальних мережах:
facebook.com/solvensy
instagram.com/solvensy
youtube.com/solvensy

Частное предприятие «СОЛВЕНСИ»
(097) 338-59-27, (066) 531-87-59, (061) 220-23-59
Skype: solvensy.com