Тел.: (050) 222-60-70 или (800) 300-470
 






  НОВОСТИ

  [16-03-20] Контакт Online. Як організувати віддалену роботу свого офісу під час всеукраїнського карантину

  Распечатать  Распечатать


  Ділиться виконавча директорка «Солвенсі» Іващенко Анастасія


  Мабуть немає сьогодні людини, яку не стосується рекомендація МОЗ сидіти вдома. Почуття соціальної відповідальності, потреба власної безпеки — це нормально, проте жити у такий спосіб незвично і незрозуміло. Зі свого боку можу поділитись власним досвідом з організації віддаленої роботи компанії, що працює у режимі аутсорсингу, та використовує усі можливі ресурси на таких самих умовах.

  Контакт Online. Як організувати віддалену роботу свого офісу під час всеукраїнського карантину – Бухгалтерська компанія «Солвенсі»

  Як працювати з інформацією

  Безпека інформації, спільна праця над нею з будь-якого куточку світу — давно вже не новина. Існує велика кількість варіантів роботи з віддаленими серверами. Починаючи з компанії Google, закінчуючи приватними компаніями, що обслуговують хмарні сервери, це є їх основним завданням. Над тим, що ми вважаємо очевидним, багато людей не замислюються. Часто трапляються випадки, що інформація зникає разом зі зламаним комп’ютером, тому це буде моїм першим номером.

  Спілкування з персоналом

  Якщо ціллю спілкування з персоналом є передання інформації та контроль виконання робіт, то дивитися “очі в очі” вам не потрібно не тільки під час карантину. Для спільної роботи над проектом є велика кількість інструментів (наприклад — worksection), у час кризи можливо знайти й безкоштовні (наприклад — trello).

  Один робочий простір дає можливість навіть працювати в одному документі разом (наприклад сервіси google). Швидкий обмін повідомленнями з фото та відеоматеріалами через улюблені месенджери, чи банально електронною поштою (так, ще є і таке спілкування) — більш продуктивний засіб комунікації ще й тому, що таким чином фіксується інформація та зберігається історія. Завдяки загальному робочому простору, що надають електронні сервіси, керівники підрозділів мають можливість здійснювати ефективний контроль над підлеглими.

  Потрібно провести оперативку, будь ласка: Google Hangouts, Zoom або Skype. Окремо слід звернутись до мастодонтів, що виплачують зарплату через касу. Радянські батьки нас вчили: «Гроші — це бруд». Це ствердження справедливо, як ніколи, якщо його розуміти буквально. Переходьте на сторону світла.

  Це ідеальний момент, щоб налагодити бізнес-процеси та CRMку. Через деякий час у вас не виникне бажання працювати у інший спосіб.

  Системність, прозорість, економія часу на дорогу та на обід — беззаперечні плюси такої організації праці. Затишок та спокій домашньої атмосфери — мрія багатьох співробітників, що призводить до підвищення ефективності праці. Це ж не гуляти за свій рахунок, як вже не пощастило іншим професіям, що не мають змоги працювати зараз.

  Спілкування з клієнтом

  До описаних вище методів спілкування, коли йдеться про клієнтів, мабуть потрібно додати перехід на електронний документообмін. Існує електронний сервіс “Вчасно”, в якому можна підписати будь-який документ. Значна кількість можливостей цього сервісу безкоштовна. Є й інші системи, які використовує бухгалтерія для обміну бухгалтерською документацією та подання звітності. Можливо потрібно подивитися у той бік.

  Спілкування з постачальниками товарів та послуг

  «Використовувати аутсорсинг, якщо можливо» — це наше кредо. Неможливо добре займатися усім, значно ефективніше зосередитися виключно на власній справі. Вам не вдасться економити, маючи в штаті додатковий персонал.

  Спілкування з контролюючими організаціями

  Наразі вони самі не дуже бажають вас бачити, і як будуть працювати — невідомо. Скоріш за все ніяких виїзних перевірок поки-що не буде. Звітність звісно в електронному вигляді.

  Якщо ж вам потрібна більш детальна інформація чи підказка від досвідчених аутсорсерів, то не приїздить до нашого офісу. Пишіть нам, телефонуйте, приєднуйтесь до конференцій, бо ми звикли, ми так працюємо, чого бажаємо і вам.



  Маєте питання? Записуйтеся на консультацію
  Телефонуйте (050) 222-60-70 або 0-800-300-470 (безкоштовні дзвінки по Україні).

  Здоров'я вашому бізнесу!


  З Повагою, Бухгалтерська компанія «Солвенсі»

  Приєднуйтеся до нас у соціальних мережах:
  facebook.com/solvensy
  instagram.com/solvensy
  youtube.com/solvensy



  Наверх


  Поделиться ссылкой



  Ключевые слова

  карантин офіс віддаленна робота Солвенсі контролюючі організації документообмін ВОЗ сидіти вдома бухгалтер












  Создание сайтов: РА PerfectWork.net по заказу ЧП «Солвенси» – отчеты в налоговую, ведение бухгалтерии аутсорсинг. Украина, 2009 г.
  © Публикация материалов сайта без письменного разрешения ЧП «Солвенси» – запрещена!