Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг

http://solvensy.com/novosti/2015/07/02/Pro-zastosuvannya-reyestratoriv-rozrahunkovih-operatsiy-u-sferi-torgivli-gromadskogo-harchuvannya-ta-poslug.html

Распечатать
УВАГА! 01.07.2015 року у 13:13 було прийнято очікуваний Проект закону про внесення змін до Закону України "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг" (щодо державних гарантій суб'єктам господарювання у застосуванні ними реєстраторів) №1088.

Основна зміна торкається застосування РРО фізичними особами-підприємцями платниками єдиного податку.

Основна зміна торкається застосування РРО фізичними особами-підприємцями платниками єдиного податку

Реєстратори розрахункових операцій (РРО або касові апарати) не застосовують платники єдиного податку:

– першої групи;

– другої та третьої груп (фізичні особи – підприємці) незалежно від обраного виду діяльності, в яких протягом календарного року обсяг доходу не перевищує 1000000 гривень. У разі перевищення у календарному році обсягу доходу понад 1000000 гривень застосування реєстратора розрахункових операцій для такого платника єдиного податку є обов’язковим. Застосування реєстратора розрахункових операцій розпочинається з першого числа першого місяця кварталу, наступного за виникненням такого перевищення та продовжується у всіх наступних податкових періодах протягом дії свідоцтва платника єдиного податку».

Як завжди «своєчасні» зміни призвели до придбання цілою низкою підприємців РРО, які їм ніколи не знадобляться (нагадуємо що платники єдиного податку на третій групі повинні були до 01.07.2015р. придбати та зареєструвати РРО).

Чекаємо на прийняття змін депутатами ВР, та підписання змін до Закону Президентом України.
Частное предприятие «СОЛВЕНСИ»
(097) 338-59-27, (066) 531-87-59, (061) 220-23-59
Skype: solvensy.com